محل تبلیغات شما

سلام یک یه دونه مامانی عزیزدلم امیدوارم شروع سال تحصیلی جدید یعنی آغاز ورود به کلاس چهارم سالی پر از موفقیت های فراوان واست باشه عزیزم سال پیش به هر شکلی پایان یافت از تحصیلت تا دیدارهای ما که اونم شاید ماهی  یکی دو ساعت بیشتر نبود از این خوشحالم که به این مرحله فکری رسیدی که من عاشقانه دوست دارم و دوست دارم هرلظه کنارم باشی همونطور که مشاهده کردی من از نظر مالی تا جایی که در توانم بود کوتاهیی نکردم از خرید لب تاب بگیر تا ایکس باکس و البسه فصول مختلف سالو. خودت میدونی با محدودیتهایی که پدرت برامون قائل شده بود من محبتم رو ازت دریغ نکردم عزیزم لازمه بازم بگم من میتونم واسه حضانتت اقدام کنم ولی ترسم از عواقب بعدشه چون خودتم بهم گفتی بابام به هیج وجه نمیزاره یه شب پیشت باشم چه برسه به حضانت پس فعلا بخاطر اینکه آینده ی تو رو خراب نکنه مجبوریم به همین شکل کنار بیاییم تا تو رو آواره شهرهای مختلف نکنه واقعا موندم پدرت با این زجری که به ما میده چطور میدونه راحت شب رو با ارمش تا صبح سر کنه .بهر حال خدایی هست و ناظر تمام بی عدالتی های اونم هست قطعا هیچ ظلمی پایدار نیست امیدوارم قبل از اینکه با چوب عدل الهی محاکمه شه از خواب غفلت بیدار شه و مانع دیدارمون نشه که اگه اینطور نشه مشخص نیست چطور خدا عذابش بده 

عزیز دلم واسم جالب اینجاست با اینکه حضانت تو رو بعهده داره چور روش میشهه بهت بگه به مامانت بگو ایکس باکس و یا. فلان چیزو واست تهیه کنه .بازم بگم اصلا اینا واسم مهم نیست همین که بتونم لبخند رو رو لبای قشنگت حک کنم واسم یه دنیا می ارزه میدونی خیلی برام عزیزی از خدابرایت بهترین ها رو آرزومندم .

مادرت همیشه عاشقت ل.س

تبریک تولد 11ساگی پسرم( تولد جیگری نزدیکه)

امتحانات پایه چهارم دبستان

تبریک سال جدید1398 و تبریک تولد

رو ,اینکه ,سال ,تو ,واسم ,یه ,تو رو ,تحصیلی جدید ,دوست دارم ,باکس و ,که به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Natural Resorces دوفرشته آسمانی